Nieruchomości Plus stawiają na Oxygen Park

Nieruchomości Plus – biuro pośrednictwa specjalizujące się w sprzedaży nieruchomości w Warszawie oraz okolicach, wynajęło niemal 300 mkw. powierzchni w Oxygen Park. Siedziba firmy będzie mieściła się na 5. piętrze Budynku B, wchodzącego w skład naszego kompleksu biurowego.

Firma Nieruchomości Plus koncentruje swoją działalność na sprzedaży nieruchomości mieszkaniowych w Warszawie oraz okolicach, a jej oferta obejmuje zarówno rynek pierwotny, jak i wtórny. Zespół Nieruchomości Plus składa się z doradców klienta, z wieloletnim doświadczeniem na warszawskim rynku nieruchomości. Firma oprócz kompleksowej obsługi związanej z nabyciem lub sprzedażą nieruchomości, oferuje także, we współpracy Pracownią Architektury Wnętrz DEER DESIGN, usługi związane z projektowaniem i wykończeniem wnętrz mieszkań, zakupionych u jej doradców. Nieruchomości Plus przenosząc swoją siedzibę do Oxygen Park, dokonają relokacji z innego biura w Warszawie.

– Bardzo cieszymy się, że firma Nieruchomości Plus zdecydowała się dołączyć do grona najemców Oxygen Park i właśnie w naszym kompleksie będzie rozwijała swoją działalność. Pozyskanie najemcy z szeroko pojętego rynku nieruchomości, doskonale zorientowanego w trendach oraz realiach, stanowi potwierdzenie jakości Oxygen Park i oferowanych przez nas rozwiązań. Nasz kompleks to nie tylko nowoczesna, inspirująca przestrzeń, lecz również otoczenie przyjazne środowisku, które tworzy doskonałe warunki pracy – powiedziała Katarzyna Pankiewicz, Senior Leasing Manager w Golden Star Group.

Nowe biuro Nieruchomości PIus w Oxygen Park zostanie zaaranżowane na niemal 300 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej, która usytuowana jest na 5. piętrze Budynku B. Umowa najmu została podpisana na 3 lata, a w procesie negocjacji najemcę reprezentowała firma Brookfield Partners.

– Oferta biurowca Oxygen Park była dla nas naturalnym wyborem ze względu na jego lokalizację oraz nowoczesny charakter. Jest to dla nas bardzo ważny krok w dalszym rozwoju działalności, który pozwoli nam na jeszcze lepszą obsługę naszych klientów. Oxygen Park to wyjątkowy biurowiec, który oferuje nie tylko przestronne i komfortowe biura, ale także liczne udogodnienia dla pracowników, które pozwolą nam stworzyć jeszcze lepsze warunków pracy dla naszego zespołu. Jesteśmy przekonani, że nasza współpraca z biurowcem Oxygen Park przyczyni się do wzrostu efektywności naszej działalności powiedzieli Paulina Pacelt-Grzeszczuk i Piotr Kasprzak, właściciele Agencji Nieruchomości Plus.


« Powrót do listy aktualności

Zobacz również

Golden Star Group stawia na zielone środowisko pracy!

Przestronne dziedzińce wypełnione zielenią, maksymalne wykorzystanie światła dziennego, przyjazne środowisku rozwiązania użyte do wykończenia wnętrz oraz dbałość o jakość powietrza w pomieszczeniach, to tylko niektóre z elementów wyróżniających warszawskie kompleksy z portfolio Golden Star Group. Oxygen Park oferuje komfortowe i w pełni bezpieczne warunki nie tylko do pracy, ale również do wypoczynku. – Jednym z […]

Czytaj dalej

Oxygen Park zaświecił na niebiesko!

W sobotę, 2 kwietnia, nasz budynek zaświecił na niebiesko. W ten sposób, wraz z Fundacją SYNAPSIS obchodziliśmy Światowy Dzień Świadomości Autyzmu, inaugurujący Miesiąc Wiedzy na Temat Autyzmu. Światowy Dzień Świadomości Autyzmu został ustanowiony w 2008 r. przez Zgromadzenie Ogólne ONZ. Wybrano ten dzień, aby podkreślić konieczność pomocy oraz poprawy jakości życia dzieci i osób dorosłych […]

Czytaj dalej

Eurotronic wybiera Oxygen Park

Do grona najemców Oxygen Park w Warszawie dołączyła firma Eurotronic. Spółka będąca wiodącym dostawcą rozwiązań informatycznych wspierających zarządzanie majątkiem trwałym, wynajęła blisko 280 mkw. powierzchni w naszym kompleksie biurowym. Biura Eurotronic mieszczą się na 5. piętrze budynku B, a umowa najmu została podpisana na 5 lat. Eurotronic jest wiodącą firmą w Europie, która dostarcza rozwiązania […]

Czytaj dalej