Sezon rowerowy z Oxygen Park!

Sezon rowerowy 2021 jest już w pełni. Pracownicy dojeżdżający na co dzień do pracy z powodzeniem mogą korzystać z rowerów – to bardzo zdrowa, tania i ekologiczna forma transportu. Do przesiadki z auta bądź środków komunikacji miejskiej na rower zachęcają kolejne inwestycje miejskie dla cyklistów i poprawiająca się z roku na rok infrastruktura drogowa. Tylko w 2020 roku udało się doprowadzić do końca realizację blisko 50 km tras rowerowych, a sieć rowerowa w Warszawie liczy już około 675 km.

O rowerzystach myślimy również w Oxygen Park, zapewniając im profesjonalne zaplecze. W naszym kompleksie przygotowaliśmy pełną infrastrukturę dla cyklistów, składającą się z 238 miejsc rowerowych oraz szatni z prysznicami.

Ponadto, w bliskim sąsiedztwie Oxygen Park znajduje się stacja rowerów miejskich Veturilo (stacja nr 9581, al. Jerozolimskie-Popularna), która każdego dnia oferuje kilkadziesiąt jednośladów do wypożyczenia. Jest to doskonała propozycja dla osób nieposiadających własnego roweru.

Zachęcamy do korzystania z tej formy dojazdu do pracy!


« Powrót do listy aktualności

Zobacz również

Centrum konferencyjne i liczne udogodnienia czekają na użytkowników Oxygen Park

Na terenie Oxygen Park, poza przestrzeniami biurowymi, znajduje się szereg punktów handlowo-usługowych, obejmujących kantynę, piekarnię oraz pięknie zagospodarowane, sprzyjające odpoczynkowi zielone patio ze strefą relaksu. W Oxygen Park można również skorzystać z szerokiej oferty centrum konferencyjnego Szawa Conference. Urządzone z niezwykłą dbałością o każdy szczegół sale o powierzchni od 21 do 198 m kw. wyposażono […]

Czytaj dalej

Baker & Baker najemcą Oxygen Park!

Do grona najemców Oxygen Park dołączyła firma Baker & Baker, europejski lider w segmencie wyrobów piekarniczych, zatrudniający łącznie ponad 2500 pracowników w dwunastu lokalizacjach w całej Europie. Polska siedziba Baker & Baker mieści się na ponad 130 mkw. nowoczesnej przestrzeni biurowej na 4. piętrze naszego budynku.

Czytaj dalej

Nieruchomości Plus stawiają na Oxygen Park

Nieruchomości Plus – biuro pośrednictwa specjalizujące się w sprzedaży nieruchomości w Warszawie oraz okolicach, wynajęło niemal 300 mkw. powierzchni w Oxygen Park. Siedziba firmy będzie mieściła się na 5. piętrze Budynku B, wchodzącego w skład naszego kompleksu biurowego. Firma Nieruchomości Plus koncentruje swoją działalność na sprzedaży nieruchomości mieszkaniowych w Warszawie oraz okolicach, a jej oferta […]

Czytaj dalej