Eurotronic wybiera Oxygen Park

Do grona najemców Oxygen Park w Warszawie dołączyła firma Eurotronic. Spółka będąca wiodącym dostawcą rozwiązań informatycznych wspierających zarządzanie majątkiem trwałym, wynajęła blisko 280 mkw. powierzchni w naszym kompleksie biurowym. Biura Eurotronic mieszczą się na 5. piętrze budynku B, a umowa najmu została podpisana na 5 lat.

Eurotronic jest wiodącą firmą w Europie, która dostarcza rozwiązania informatyczne wspierające zarządzanie majątkiem trwałym (CMMS – Computerised Maintenance Management System i EAM – Enterprise Asset Management), czyli wszelkiego typu obiektami i systemami technicznymi, nieruchomościami, pojazdami oraz infrastrukturą. Spółka dysponuje stabilnym i doświadczonym zespołem wysokiej klasy specjalistów, którzy posiadają zarówno kwalifikacje i umiejętności informatyczne, jak też dogłębną znajomość i zrozumienie najnowszych technologii, trendów oraz dobrych praktyk w obszarze utrzymania majątku, logistyki i systemów automatyki. Firma rozwija także usługi w dziedzinie kompleksowych rozwiązań automatyki budynkowej i monitoringu. W jej portfolio znajdują się projekty zrealizowane dla ponad 200 klientów i  7000 użytkowników efektywnie zarządzających swoim majątkiem technicznym nie tylko w Polsce, ale również na Litwie, w Czechach, na Słowacji i na Węgrzech.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni, że firma Eurotronic zdecydowała się związać swoją przyszłość z Oxygen Park i dołączyła do grona najemców naszego kompleksu. Tym bardziej, że Eurotronic przeniesie swoją siedzibę z innego budynku, mieszczącego się w Al. Jerozolimskich. Pozyskanie najemcy doskonale znającego tę część Warszawy, stanowi najlepsze potwierdzenie zarówno atrakcyjności lokalizacji Oxygen Park, jak i jakości oferowanych przez nas rozwiązań. Oxygen Park jest świetnym przykładem obiektu, w którym zielone środowisko pracy wysuwa się na pierwszy plan. Dzięki licznym atutom, naturalnej roślinności oraz najwyższej jakości rozwiązaniom technologicznym, jest to kompleks który spełnia wszelkie oczekiwania firm poszukujących komfortowych i nowoczesnych biur. Jestem przekonana, że zespół Eurotronic doskonale odnajdzie się w przestrzeniach Oxygen Park, a kreatywne środowisko pracy przyczyni się do kolejnych sukcesów firmy – powiedziała Katarzyna Marciniak, Asset Operational Manager w Golden Star Group.

Przestrzeń biurowa Eurotronic mieści się na 5. piętrze budynku B i obejmie powierzchnię niemal 280 mkw. Zespół Eurotronic wprowadził się do nowych przestrzeni pod koniec 2023 roku. Umowa najmu została podpisana na 5 lat, a w procesie negocjacji doradzała firma Woodlark.

– Oferta biurowca Oxygen Park była dla nas naturalnym wyborem ze względu na jego lokalizację oraz nowoczesny charakter. Jest to dla nas bardzo ważny krok w dalszym rozwoju działalności w Polsce. Oxygen Park to wyjątkowy biurowiec, który oferuje nie tylko przestronne i komfortowe biura, ale także liczne udogodnienia dla pracowników, które pozwolą nam stworzyć jeszcze lepsze warunki do pracy dla naszego zespołu. Jesteśmy przekonani, że nasza współpraca z biurowcem Oxygen Park przyczyni się do wzrostu efektywności naszej działalności – komentuje Krzysztof Tomaszewicz, Prezes Zarządu Eurotronic w Polsce.


« Powrót do listy aktualności

Zobacz również

Nieruchomości Plus stawiają na Oxygen Park

Nieruchomości Plus – biuro pośrednictwa specjalizujące się w sprzedaży nieruchomości w Warszawie oraz okolicach, wynajęło niemal 300 mkw. powierzchni w Oxygen Park. Siedziba firmy będzie mieściła się na 5. piętrze Budynku B, wchodzącego w skład naszego kompleksu biurowego. Firma Nieruchomości Plus koncentruje swoją działalność na sprzedaży nieruchomości mieszkaniowych w Warszawie oraz okolicach, a jej oferta […]

Czytaj dalej

Toshiba Global Commerce Solutions w Oxygen Park

Od czerwca 2024 r. siedziba polskiego oddziału Toshiba Global Commerce Solutions, światowego lidera w dziedzinie automatyzacji handlu detalicznego, będzie znajdowała się w warszawskim biurowcu Oxygen Park. Firma wynajęła 322 mkw. nowoczesnej powierzchni, a jej biura zlokalizowane będą na 3. piętrze budynku A w kompleksie należącym do Golden Star Group. Toshiba Global Commerce Solutions jest światowym […]

Czytaj dalej

Sezon rowerowy z Oxygen Park!

Sezon rowerowy 2021 jest już w pełni. Pracownicy dojeżdżający na co dzień do pracy z powodzeniem mogą korzystać z rowerów – to bardzo zdrowa, tania i ekologiczna forma transportu. Do przesiadki z auta bądź środków komunikacji miejskiej na rower zachęcają kolejne inwestycje miejskie dla cyklistów i poprawiająca się z roku na rok infrastruktura drogowa. Tylko […]

Czytaj dalej