Sodexo Polska na dłużej w Oxygen Park

Firma Sodexo, światowy lider w dziedzinie usług podnoszących jakość życia, przedłużyła najem powierzchni biurowej i kantyny w Oxygen Park. Umowa najmu, na mocy której Sodexo Polska wynajmuje łącznie 1 630 mkw., została podpisana na 6,5 roku.

Działająca w 53 krajach firma Sodexo jest światowym liderem w dziedzinie usług podnoszących jakość życia – istotnego czynnika wpływającego zarówno na wyniki indywidualne pracowników, jak i całej organizacji. 422 000 pracowników Sodexo każdego dnia obsługuje ponad 100 milionów konsumentów. W Polsce Sodexo od 30 lat jest liderem w dziedzinie kompleksowej obsługi nieruchomości i największą firmą FM o zasięgu ogólnopolskim. Usługi Integrated Facility Management (IFM) świadczy w ponad 200 obiektach. Prowadzi 40 restauracji pracowniczych, w tym restaurację dla pracowników biur zlokalizowanych w kompleksie Oxygen Park. Sodexo odpowiada też za obsługę techniczną obiektu, usługi sprzątania i obsługę recepcji.

– Przedłużenie umowy najmu zawsze stanowi dla nas powód do dumy. To potwierdzenie najwyższej jakości oferowanych przez nas rozwiązań. Jeśli najem przedłuża światowy lider o globalnym zasięgu, z doświadczeniem w zarządzaniu nieruchomościami i dostarczaniu usług podnoszących jakość pracy, ma to szczególną wartość. Oznacza to, że nasz Partner i jego pracownicy doceniają warunki pracy oferowane przez nowoczesną i inspirującą przestrzeń Oxygen Park – powiedział Antonio Pomes, Head of Asset Management w Golden Star Group.

Przestrzeń biurowa Sodexo w Oxygen Park znajduje się na 5. piętrze w budynku A i obejmuje powierzchnię 1270 mkw. Dodatkowo w kompleksie przy Al. Jerozolimskich, Sodexo wynajmuje 360 mkw. z przeznaczeniem na prowadzoną restaurację pracowniczą.

– Sodexo stawia na długoterminowe partnerstwo oparte na zaufaniu. Po uważnej analizie potrzeb naszego zespołu oraz bazując na dotychczasowej dobrej współpracy z Golden Star Group, zdecydowaliśmy się na przedłużenie umowy najmu na kolejne lata.  W Oxygen Park mamy możliwość stworzenia komfortowej przestrzeni dla naszych pracowników, która sprzyja zarówno pracy w skupieniu, jak i pracy kreatywnej. Chcemy stworzyć przestrzeń, do której chętnie się wraca i która sprzyja innowacjom – powiedziała Marta Stańczak, Managing Director, Sodexo Polska.


« Powrót do listy aktualności

Zobacz również

Sodexo Polska na dłużej w Oxygen Park

Firma Sodexo, światowy lider w dziedzinie usług podnoszących jakość życia, przedłużyła najem powierzchni biurowej i kantyny w Oxygen Park. Umowa najmu, na mocy której Sodexo Polska wynajmuje łącznie 1 630 mkw., została podpisana na 6,5 roku. Działająca w 53 krajach firma Sodexo jest światowym liderem w dziedzinie usług podnoszących jakość życia – istotnego czynnika wpływającego […]

Czytaj dalej

Eurotronic wybiera Oxygen Park

Do grona najemców Oxygen Park w Warszawie dołączyła firma Eurotronic. Spółka będąca wiodącym dostawcą rozwiązań informatycznych wspierających zarządzanie majątkiem trwałym, wynajęła blisko 280 mkw. powierzchni w naszym kompleksie biurowym. Biura Eurotronic mieszczą się na 5. piętrze budynku B, a umowa najmu została podpisana na 5 lat. Eurotronic jest wiodącą firmą w Europie, która dostarcza rozwiązania […]

Czytaj dalej

Nieruchomości Plus stawiają na Oxygen Park

Nieruchomości Plus – biuro pośrednictwa specjalizujące się w sprzedaży nieruchomości w Warszawie oraz okolicach, wynajęło niemal 300 mkw. powierzchni w Oxygen Park. Siedziba firmy będzie mieściła się na 5. piętrze Budynku B, wchodzącego w skład naszego kompleksu biurowego. Firma Nieruchomości Plus koncentruje swoją działalność na sprzedaży nieruchomości mieszkaniowych w Warszawie oraz okolicach, a jej oferta […]

Czytaj dalej