Sodexo Polska na dłużej w Oxygen Park

Firma Sodexo, światowy lider w dziedzinie usług podnoszących jakość życia, przedłużyła najem powierzchni biurowej i kantyny w Oxygen Park. Umowa najmu, na mocy której Sodexo Polska wynajmuje łącznie 1 630 mkw., została podpisana na 6,5 roku.

Działająca w 53 krajach firma Sodexo jest światowym liderem w dziedzinie usług podnoszących jakość życia – istotnego czynnika wpływającego zarówno na wyniki indywidualne pracowników, jak i całej organizacji. 422 000 pracowników Sodexo każdego dnia obsługuje ponad 100 milionów konsumentów. W Polsce Sodexo od 30 lat jest liderem w dziedzinie kompleksowej obsługi nieruchomości i największą firmą FM o zasięgu ogólnopolskim. Usługi Integrated Facility Management (IFM) świadczy w ponad 200 obiektach. Prowadzi 40 restauracji pracowniczych, w tym restaurację dla pracowników biur zlokalizowanych w kompleksie Oxygen Park. Sodexo odpowiada też za obsługę techniczną obiektu, usługi sprzątania i obsługę recepcji.

– Przedłużenie umowy najmu zawsze stanowi dla nas powód do dumy. To potwierdzenie najwyższej jakości oferowanych przez nas rozwiązań. Jeśli najem przedłuża światowy lider o globalnym zasięgu, z doświadczeniem w zarządzaniu nieruchomościami i dostarczaniu usług podnoszących jakość pracy, ma to szczególną wartość. Oznacza to, że nasz Partner i jego pracownicy doceniają warunki pracy oferowane przez nowoczesną i inspirującą przestrzeń Oxygen Park – powiedział Antonio Pomes, Head of Asset Management w Golden Star Group.

Przestrzeń biurowa Sodexo w Oxygen Park znajduje się na 5. piętrze w budynku A i obejmuje powierzchnię 1270 mkw. Dodatkowo w kompleksie przy Al. Jerozolimskich, Sodexo wynajmuje 360 mkw. z przeznaczeniem na prowadzoną restaurację pracowniczą.

– Sodexo stawia na długoterminowe partnerstwo oparte na zaufaniu. Po uważnej analizie potrzeb naszego zespołu oraz bazując na dotychczasowej dobrej współpracy z Golden Star Group, zdecydowaliśmy się na przedłużenie umowy najmu na kolejne lata.  W Oxygen Park mamy możliwość stworzenia komfortowej przestrzeni dla naszych pracowników, która sprzyja zarówno pracy w skupieniu, jak i pracy kreatywnej. Chcemy stworzyć przestrzeń, do której chętnie się wraca i która sprzyja innowacjom – powiedziała Marta Stańczak, Managing Director, Sodexo Polska.


« Powrót do listy aktualności

Zobacz również

Oxygen Park zaświecił na niebiesko!

W sobotę, 2 kwietnia, nasz budynek zaświecił na niebiesko. W ten sposób, wraz z Fundacją SYNAPSIS obchodziliśmy Światowy Dzień Świadomości Autyzmu, inaugurujący Miesiąc Wiedzy na Temat Autyzmu. Światowy Dzień Świadomości Autyzmu został ustanowiony w 2008 r. przez Zgromadzenie Ogólne ONZ. Wybrano ten dzień, aby podkreślić konieczność pomocy oraz poprawy jakości życia dzieci i osób dorosłych […]

Czytaj dalej

Toshiba Global Commerce Solutions w Oxygen Park

Od czerwca 2024 r. siedziba polskiego oddziału Toshiba Global Commerce Solutions, światowego lidera w dziedzinie automatyzacji handlu detalicznego, będzie znajdowała się w warszawskim biurowcu Oxygen Park. Firma wynajęła 322 mkw. nowoczesnej powierzchni, a jej biura zlokalizowane będą na 3. piętrze budynku A w kompleksie należącym do Golden Star Group. Toshiba Global Commerce Solutions jest światowym […]

Czytaj dalej

LSI Software przeprowadza się do Oxygen Park

LSI Software, czołowy dostawca nowoczesnych systemów informatycznych, wspierających działalność operacyjną i zarządzanie przedsiębiorstwem, został nowym najemcą kompleksu biurowego Oxygen Park w Warszawie. Firma wynajęła ponad 400 mkw. powierzchni biurowej, a do budynku należącego do Golden Star Group przeprowadziła się z innego obiektu, położonego w korytarzu Alej Jerozolimskich. Spółka LSI Software rozpoczęła swoją działalność już 1991 […]

Czytaj dalej