PHINIA, właściciel marki Delphi, wybiera Oxygen Park na swoją nową siedzibę

PHINIA, lider branży motoryzacyjnej, producent wiodących układów paliwowych stosowanych na pierwszy montaż (OE) oraz właściciel marek oferujących rozwiązania dla rynku części zamiennych (Aftermarket) – dołączył do grona najemców Oxygen Park. Firma wynajęła 500 mkw. nowoczesnej powierzchni w warszawskim kompleksie biurowym, należącym do Golden Star Group.

PHINIA, z siedzibą w Auburn Hills, w stanie Michigan w USA, to niezależny dostawca systemów paliwowych oraz rozwiązań i komponentów klasy premium na rynku części zamiennych. Dzięki ponad 100-letniemu doświadczeniu w produkcji i powiązaniom w branży, w portfolio firmy znajdują się takie marki jak Delphi, Delco Remy®[1] i Hartridge. PHINIA nieustannie dąży do bardziej zrównoważonego rozwoju i wykorzystuje najbardziej zaawansowane technologie do odkrywania nowych możliwości. Firma koncentruje się na opracowywaniu systemów, produktów i rozwiązań na rzecz bezemisyjnego jutra. PHINIA zatrudnia 12 900 pracowników w 44 lokalizacjach w 20 krajach.

Delphi, marka należąca do PHINIA Inc., której przedstawiciele zajmą nowe biuro, jest liderem na światowym rynku części zamiennych. Swoją siłę buduje poprzez szerokie portfolio części zamiennych, innowacje wprowadzane jako pierwsze na rynek oraz inteligentne rozwiązania warsztatowe, zapewniając tym samym wsparcie mechanikom samochodowym dnia dzisiejszego i jutra. Celem Delphi jest opracowywanie rozwiązań, aby pojazdy jeździły bardziej ekologicznie, lepiej i dłużej przez cały okres eksploatacji.

– Cieszymy się z pozyskania nowego najemcy, jakim jest firma PHINIA, globalny lider w branży motoryzacyjnej. Ta transakcja to dla nas nie tylko prestiżowa referencja, ale również potwierdzenie, że w Golden Star Group stawiamy na inwestycje w najwyższej klasy obiekty biurowe, spełniające światowe standardy i wymagania najbardziej wymagających najemców. Jesteśmy przekonani, że zapewnimy PHINIA wyjątkowe warunki pracy, a nowa siedziba stanie się wizytówką firmy i będzie cieszyła się uznaniem całego zespołu przez wiele lat powiedział Antonio Pomes, Head of Asset Management w Golden Star Group.

– Zaufanie ze strony tak prestiżowej organizacji jest potwierdzeniem licznych atutów kompleksu biurowego Oxygen Park, a dla naszego zespołu stanowi dodatkowo doskonałą motywację do jeszcze bardziej wytężonej pracy i oferowania kolejnych rozwiązań, wychodzących naprzeciw oczekiwaniom naszych najemców – dodała Katarzyna Marciniak, Asset Operational Manager w Golden Star Group.

Nowe biuro PHINIA w Oxygen Park zostanie zaaranżowane na 500 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej, która usytuowana jest na 5. piętrze Budynku B. Umowa najmu, w której negocjowaniu pośredniczyła firma doradcza Colliers, została podpisana na 5 lat.

– Transakcja ta jest dowodem na to, że nawet w dobie rosnących kosztów i indeksacji najemca może liczyć na świetne biuro w dogodnej lokalizacji i na atrakcyjnych warunkach. O wyborze Oxygen Park zdecydowały m.in. wysoka jakość budynku, dobra komunikacja, lokalizacja na południu Warszawy oraz ponadprzeciętna elastyczność wynajmującego w kwestii liczby miejsc parkingowych. Wszystko to stwarza dogodne warunki do dynamicznego rozwoju firmy – skomentowała Natalia Puza, Senior Associate w Dziale Powierzchni Biurowych w Colliers.

[1] (Delco Remy® jest zastrzeżonym znakiem towarowym General Motors Corporation, udostępnionym na zasadzie licencji firmie PHINIA Technologies Inc.)


« Powrót do listy aktualności

Zobacz również

Golden Star Group stawia na zielone środowisko pracy!

Przestronne dziedzińce wypełnione zielenią, maksymalne wykorzystanie światła dziennego, przyjazne środowisku rozwiązania użyte do wykończenia wnętrz oraz dbałość o jakość powietrza w pomieszczeniach, to tylko niektóre z elementów wyróżniających warszawskie kompleksy z portfolio Golden Star Group. Oxygen Park oferuje komfortowe i w pełni bezpieczne warunki nie tylko do pracy, ale również do wypoczynku. – Jednym z […]

Czytaj dalej

Sezon rowerowy z Oxygen Park!

Sezon rowerowy 2021 jest już w pełni. Pracownicy dojeżdżający na co dzień do pracy z powodzeniem mogą korzystać z rowerów – to bardzo zdrowa, tania i ekologiczna forma transportu. Do przesiadki z auta bądź środków komunikacji miejskiej na rower zachęcają kolejne inwestycje miejskie dla cyklistów i poprawiająca się z roku na rok infrastruktura drogowa. Tylko […]

Czytaj dalej

Grono najemców warszawskiego kompleksu biurowego Oxygen Park, należącego do Golden Star Group, powiększyło się o nową firmę – SARIA Polska

SARIA Polska jest jednym z wiodących międzynarodowych specjalistów w dziedzinie zagospodarowania i wykorzystania produktów ubocznych pochodzenia zwierzęcego. Działalność firmy obejmuje usługi z zakresu utylizacji i zagospodarowania produktów ubocznych, dostarczania wysokiej jakości półproduktów i wyrobów końcowych dla różnych gałęzi przemysłu, a także produkcję biogazu. Biura SARIA w Oxygen Park zostały zlokalizowane w budynku B. – Bardzo […]

Czytaj dalej