Toshiba Global Commerce Solutions w Oxygen Park

Od czerwca 2024 r. siedziba polskiego oddziału Toshiba Global Commerce Solutions, światowego lidera w dziedzinie automatyzacji handlu detalicznego, będzie znajdowała się w warszawskim biurowcu Oxygen Park. Firma wynajęła 322 mkw. nowoczesnej powierzchni, a jej biura zlokalizowane będą na 3. piętrze budynku A w kompleksie należącym do Golden Star Group.

Toshiba Global Commerce Solutions jest światowym liderem na rynku rozwiązań automatyzacji handlu detalicznego. Jej nowoczesne produkty pozwalają zwiększyć zaangażowanie klientów, zmieniają ich doświadczenia i wspierają w cyfrowej transformacji. Razem z globalnym zespołem partnerów biznesowych, Toshiba tworzy najnowocześniejsze rozwiązania dla handlu detalicznego.

Centrala Toshiba Global Commerce Solutions znajduje się w Research Triangle Park w amerykańskiej Karolinie Północnej, a sieć oddziałów zlokalizowana jest w niemal każdym zakątku świata. Firma posiada ponad 2000 pracowników zatrudnionych w 120 krajach. Toshiba Global Commerce Solutions jest spółką zależną, w całości należącą do Toshiba Tec Corporation, spółki notowanej na japońskiej giełdzie papierów wartościowych Tokyo Stock Exchange.

Cieszymy się, że kolejna firma, która wyznacza rynkowe trendy w swojej branży, zdecydowała się dołączyć do grona najemców Oxygen Park. Podpisanie umowy z Toshiba Global Commerce Solutions jest dla nas tym cenniejsze, że firma przeprowadzi się do Oxygen Park z innego biura w Warszawie. Pokazuje to, że lokalizacja przy Alejach Jerozolimskich jest doceniana przez firmy stwarzające doskonałe warunki do rozwoju, zarówno samego biznesu, jak i swoich pracowników – powiedziała Ewa Dragunajtys, Senior Leasing Manager w Golden Star Estate.

Przestrzeń biurowa Toshiba Global Commerce Solutions będzie mieściła się na 3. piętrze budynku A w Oxygen Park i obejmie powierzchnię 322 mkw. Umowa najmu została podpisana na 6 lat, a w procesie negocjacji najemcy doradzała firma Nuvalu.

W Toshiba Global Commerce Solutions stawiamy na niezawodność i najwyższą jakość oferowanych przez nas rozwiązań, dlatego zmiana lokalizacji ma również strategiczne znaczenie nie tylko dla nas, ale także dla naszych klientów i partnerów biznesowych. Jesteśmy jednym ze światowych dostawców rozwiązań dla firm z sektora handlu detalicznego oraz segmentu HoReCa, tym bardziej chcemy prezentować się jako niezawodny partner w podróży biznesowej każdego naszego klienta i partnera, prowadząc nasze działania operacyjne w prestiżowych lokalizacjach. Wierzymy, że nasi obecni i potencjalni klienci z przyjemnością będą odwiedzali nas w naszej nowej lokalizacji w Oxygen Park w Warszawie, gdzie  będziemy mieli możliwość zaprezentowania na „żywo” większości naszych rozwiązań – powiedział Janusz Kaszewiak, President/MD Poland, Baltics & CEE w Toshiba Global Commerce Solutions.


« Powrót do listy aktualności

Zobacz również

Grono najemców warszawskiego kompleksu biurowego Oxygen Park, należącego do Golden Star Group, powiększyło się o nową firmę – SARIA Polska

SARIA Polska jest jednym z wiodących międzynarodowych specjalistów w dziedzinie zagospodarowania i wykorzystania produktów ubocznych pochodzenia zwierzęcego. Działalność firmy obejmuje usługi z zakresu utylizacji i zagospodarowania produktów ubocznych, dostarczania wysokiej jakości półproduktów i wyrobów końcowych dla różnych gałęzi przemysłu, a także produkcję biogazu. Biura SARIA w Oxygen Park zostały zlokalizowane w budynku B. – Bardzo […]

Czytaj dalej

Sodexo Polska na dłużej w Oxygen Park

Firma Sodexo, światowy lider w dziedzinie usług podnoszących jakość życia, przedłużyła najem powierzchni biurowej i kantyny w Oxygen Park. Umowa najmu, na mocy której Sodexo Polska wynajmuje łącznie 1 630 mkw., została podpisana na 6,5 roku. Działająca w 53 krajach firma Sodexo jest światowym liderem w dziedzinie usług podnoszących jakość życia – istotnego czynnika wpływającego […]

Czytaj dalej

ADARA dołączy do grona najemców Oxygen Park w Warszawie

ADARA, wyłączny dystrybutor surowców kosmetycznych uznanego niemieckiego producenta EVONIK, zdecydowała przeprowadzić się do Oxygen Park. Firma wynajęła 366 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej, a jej biura ulokowane będą na 4. piętrze budynku A. Firma PPU ADARA Sp. z o.o. jest obecna na polskim rynku od ponad 35 lat. ADARA wspiera firmy z branży kosmetycznej proponując innowacyjne […]

Czytaj dalej