Parker Hannifin wybiera Oxygen Park!

Parker Hannifin, światowy lider w dziedzinie technologii napędów i sterowań, dołączył do grona najemców Oxygen Park. Firma wynajęła 712 mkw. nowoczesnej powierzchni w naszym kompleksie biurowym.

Parker Hannifin jest wiodącym na świecie producentem technologii napędów i sterowania, dostarczającym rozwiązania inżynieryjne dla różnorodnych rynków przemysłowych i aeronautycznych. Firma z ponad 100-letnią tradycją oferuje aktualnie ponad 3000 linii produktów, powstających w 320 fabrykach i jest obecna w 55 krajach świata. Parker Hannifin od pół wieku jest notowany na liście Fortune 250 i jest jednym z nielicznych przedsiębiorstw, które nieprzerwanie od 65 lat wypłacają dywidendę swoim akcjonariuszom. Dodatkowo, firma co miesiąc widnieje w pierwszej piątce najdłużej notowanych rekordów wzrostu dywidendy w indeksie S&P 500. W Polsce, firma Parker Hannifin jest obecna od 1992 r. Parker Hannifin prócz centrali sprzedażowej w Warszawie posiada Europejskie Centrum Usług Wspólnych we Wrocławiu. Działalność produkcyjna Parkera, prowadzona jest w dwóch zakładach we Wrocławiu i Siechnicach.

Bardzo nas cieszy umowa podpisana z Parker Hannifin. Dołączenie do Oxygen Park tak rozpoznawalnej, globalnej marki z ogromnymi tradycjami, stanowi powód do dumy dla naszego zespołu. Jest to równocześnie najlepsze potwierdzenie atutów Oxygen Park, z których na co dzień korzystają użytkownicy kompleksu. Jestem przekonana, że wszyscy pracownicy, goście i partnerzy biznesowi Parker Hannifin będą doskonale czuli się w Oxygen Park, a kreatywne środowisko pracy przełoży się na kolejne sukcesy biznesowe tej firmy – powiedziała Katarzyna Pankiewicz, Senior Leasing Manager w Golden Star Group.

Biuro Parker Hannifin w Oxygen Park zostanie zaaranżowane na 712 mkw.  nowoczesnej przestrzeni, usytuowanej na 4. piętrze budynku A. Umowa została podpisana na 5 lat. W procesie negocjacji najemcę reprezentowała firma CBRE.

– Dla naszego klienta poszukiwaliśmy biura, które będzie odpowiadać potrzebom pracowników, tworząc komfortowe środowisko pracy. Odpowiednią przestrzeń udało nam się znaleźć w Oxygen Park. Biurowiec nie tylko spełnia wymogi Parker Hannifin, ale także znajduje się w dobrze znanej pracownikom okolicy – blisko poprzedniej siedziby firmy. Wierzę, że dzięki temu proces zmiany i adaptacji do nowego miejsca pracy może przebiegać sprawniej. Wybór nowego biura warunkowany był również jednoczesną sprzedażą nieruchomości klienta, w której mieściła się poprzednia siedziba, co nakładało na nas dużą presję czasu. Tym bardziej cieszę się z sukcesu transakcji  – powiedziała Joanna Andryszczyk, ekspertka ds. wynajmu powierzchni biurowej w CBRE.


« Powrót do listy aktualności

Zobacz również

Eurotronic wybiera Oxygen Park

Do grona najemców Oxygen Park w Warszawie dołączyła firma Eurotronic. Spółka będąca wiodącym dostawcą rozwiązań informatycznych wspierających zarządzanie majątkiem trwałym, wynajęła blisko 280 mkw. powierzchni w naszym kompleksie biurowym. Biura Eurotronic mieszczą się na 5. piętrze budynku B, a umowa najmu została podpisana na 5 lat. Eurotronic jest wiodącą firmą w Europie, która dostarcza rozwiązania […]

Czytaj dalej

W miniony piątek, 2 kwietnia, Oxygen Park zaświecił się na niebiesko!

Już po raz kolejny, wspólnie z innymi przedstawicielami branży nieruchomości, wzięliśmy udział w akcji Fundacja SYNAPSIS „Zaświeć się na niebiesko”. To właśnie 2 kwietnia obchodziliśmy Światowy Dzień Świadomości Autyzmu, inaugurujący Miesiąc Wiedzy na Temat Autyzmu. Organizowana na całym świecie akcja „Zaświeć się na niebiesko” została zainicjowana dokładnie 10 lat temu. W Polsce jest propagowana przez […]

Czytaj dalej

Baker & Baker najemcą Oxygen Park!

Do grona najemców Oxygen Park dołączyła firma Baker & Baker, europejski lider w segmencie wyrobów piekarniczych, zatrudniający łącznie ponad 2500 pracowników w dwunastu lokalizacjach w całej Europie. Polska siedziba Baker & Baker mieści się na ponad 130 mkw. nowoczesnej przestrzeni biurowej na 4. piętrze naszego budynku.

Czytaj dalej